Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje

Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje X
+
-
=

?
Porosit Tani

Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje

Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje
Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje

Zile Dere me Kamera FHD dhe Mikrofon me Anullim Zhurmash, Rreze Infra të Kuqe për Regjistrim Natën, Sensor Lëvizjeje

Funksioni i shumëfishtë: Pajisur me veçori të ndryshme duke përfshirë IR LED, sensorin e dritës, MIC, zgjimin e butonit të ziles, zbulimin e lëvizjes PIR dhe më shumë.

Zhdukja dhe anulimi i jehonës: Siguron audio të qartë dhe të qartë gjatë komunikimit të dyanshëm të bisedës.

Audio me dy drejtime: Lejon komunikim në kohë reale me vizitorë ose individë pranë pajisjes.

Ndërrimi automatik me dy filtra dhe vizioni i natës: Dritat LED të integruara 6 copë 850 nm mundësojnë shikim të qartë natën deri në 10 metra.

Tre mënyra për të zgjuar pajisjen: butoni i ziles së derës, zbulimi i trupit PIR dhe aktivizimi i telefonatave celulare.

Procesori HiSilicon Iiteos: Përdor një zgjidhje me fuqi të ulët për performancë efikase.

APP falas për Android dhe iOS: Ofron një ndërfaqe miqësore për përdoruesit për kontroll dhe monitorim të përshtatshëm.

Përdorues të shumëfishtë në linjë njëkohësisht: Lejon përdorues të shumtë të kenë akses dhe të shikojnë furnizimin e drejtpërdrejtë të pajisjes njëkohësisht.

Kamera 1080P HD: Ofron cilësi video me definicion të lartë për monitorim të detajuar.

Kamera me kënd të gjerë të pamjes 166 gradë: Ofron një fushë të gjerë shikimi për të kapur një zonë më të gjerë.

Zbulimi i lëvizjes PIR: Zbulon lëvizjen dhe aktivizon pajisjen për të regjistruar ose dërguar njoftime.

Rezolucioni: 1280*720p
IR LED: 6*850nm
Audio: Intercom i dyanshëm i bisedës me anulim të zhurmës
Ruajtja: Mbështet kartën TF deri në 64 GB (klasa 10 ose më e lartë e rekomanduar)
Monitorimi: Butoni i ziles së pajisjes, pamje e drejtpërdrejtë në distancë e zbulimit të lëvizjes
Zgjimi i pajisjes: Brenda 600 ms
Dimensioni i pajisjes: 7.5×3.5×13.8cm
Pesha e pajisjes: 164 g
Këndi i shikimit: 166°
WIFI: 802.11 b/g/n
Regjistrimi: TF Card ose Cloud
Njoftimet: Brenda 1 sekonde


Përjetoni funksionalitet të përparuar dhe siguri të shtuar me pajisjen tonë të mbushur me veçori. Nga gama e tij e gjerë e funksioneve te kamera me definicion të lartë dhe aftësitë e shikimit gjatë natës, ky produkt siguron që të mos humbisni asnjë moment. Shijoni komunikimin pa ndërprerje me funksionin e tij audio të bisedës me dy drejtime dhe anulimin e zhurmës. Me opsione të shumta zgjimi, mund ta aktivizoni me lehtësi pajisjen duke përdorur butonin e ziles së derës, zbulimin e lëvizjes PIR ose thirrjen tuaj në celular. Procesori HiSilicon Iiteos i pajisjes ofron performancë optimale duke mbajtur të ulët konsumin e energjisë. Qëndroni të lidhur dhe nën kontroll me APP-në falas për pajisjet Android dhe iOS, duke lejuar përdorues të shumtë të kenë akses në pajisje në të njëjtën kohë. Regjistroni pamje të qarta me kamerën 1080P HD dhe përfitoni nga këndi i gjerë i shikimit 166 gradë. Pajisja mbështet hapësirën ruajtëse deri në 64 GB, duke siguruar hapësirë të mjaftueshme për regjistrime. Besoni komoditetin e këtij produkti për nevojat tuaja të sigurisë.

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 5,900 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp