Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max

Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max

Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max
Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max

Xham Mbrojtes I Temperuar 6d Dy Cope Me Rrjete Mbrojtese Boksi Baseus Per Iphone Xs Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 6D

MARKA : BASEUS

I PERSHTASHEM PER : IPHONE

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

RRJETE MROJTESE E BOKSIT TE DEGJIMIT NGA PAPASTERTITE,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI GJITHMONE DHE NJE DIFFERENCE SHUME E MADHE NE MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

PERFORMANCE E DUKSHME DHE CILESI E LARTE

RUAN PERFORMANCEN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE

MENYRA E VENDOSJES : 

1.PASTRONI EKRANIN E TELEFONIT ME PECETA ALKOOLI QE JANE NE PAKETIM

2. SIGUROHUNI QE NUK KA GRIMCA PLUHURI NE EKRAN

3. VENDOSNI XHAMIN E TEMPERUAR MBI EKRAN DHE SIGUROHUNI QE TE MOS FORMOJE FLLUSKA AJRI

4. NESE FORMOHET NDONJE FLLUSKE NGRENI ME KUJDES XHAMIN DHE ULENI POSHTE PRAPE DERISA FLLUSKAT TE ZHDUKEN

5. NESE FORMOHET NDONJE FLLUSKE NGRENI ME KUJDES XHAMIN DHE ULENI POSHTE PRAPE DERISA FLLUSKAT TE ZHDUKEN

SHENIM : NE REKOMANDOJME TA CONI XHAMIN NE NDONJE SERVIS PER TA VENDOSUR, CDO PERGJEGJESI PER TA VENDOSUR VETE XHAMIN JU MBETET JU

Size
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%