Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj

Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj

Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj
Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj

Video Monitor për Mbikëqyrjen e Foshnjës, Komunikim i Dyanshëm deri në 260m, Lidhje me Wifi, Shikim Natën, etj

Ju prezantojmë video monitorin tonë të foshnjës, një zgjidhje e besueshme dhe e përshtatshme për të mbajtur një sy mbi fëmijën tuaj. Me një ekran LCD 2,4 inç dhe teknologji të përmirësuar me valë 2,4 GHz, ky monitor ofron një lidhje të qartë dhe pa ndërhyrje me kamerën e foshnjës. Qëndroni të lidhur dhe mundësoni sigurinë dhe mirëqenien e foshnjës tuaj me këtë monitor të mbushur me veçori.

Karakteristikat kryesore:

Madhësia e vogël: Dizajni i lëvizshëm lejon transport të lehtë dhe përdorim të përshtatshëm kudo që të shkoni.

Ekrani i temperaturës: Monitoroni temperaturën e dhomës së foshnjës tuaj gjatë gjithë ditës me sensorin e integruar të temperaturës, duke promovuar shëndetin dhe rehatinë e foshnjës tuaj.

Komunikim i dyanshëm: Komunikoni me fëmijën tuaj nëpërmjet funksionit të komunikimit me dy drejtime, duke ofruar rehati sa herë që nevojitet.

Shikimi automatik i natës: Kujdesuni për fëmijën tuaj edhe në errësirë me funksionin automatik të shikimit të natës, duke siguruar një pamje të qartë në çdo kohë.

Monitor LCD me ngjyra 2,4 inç me kontrast të lartë: Shijoni një ekran të qartë dhe të gjallë në ekranin LCD 2,4 inç, i lidhur me kamerën e foshnjës duke përdorur teknologjinë e përmirësuar me valë 2,4 GHz, duke eliminuar ndërhyrjet WiFi.

Jetë e gjatë e baterisë: Përjetoni deri në 24 orë përdorim në modalitetin Vox, duke ofruar aftësi të zgjeruara monitorimi.

Mbështetje për shumë gjuhë: Zgjidhni nga një larmi gjuhësh, duke përfshirë anglisht, frëngjisht, spanjisht, portugalisht, italisht, gjermanisht, turqisht dhe rusisht, duke siguruar lehtësinë e përdorimit për përdoruesit në mbarë botën.

Specifikimet:

Të përgjithshme:

Frekuenca e transmetimit: 2400 - 2483.5 MHz
Rangu i transmetimit: 50m - 160m
Temperatura e funksionimit: -10 - 45°C
Lagështia e funksionimit: <85%

Përjetoni paqen e mendjes dhe komoditetin me Monitorin tonë Video Baby. Madhësia kompakte, ekrani i temperaturës, biseda me dy drejtime, shikimi gjatë natës dhe ekrani LCD me cilësi të lartë e bëjnë atë një zgjedhje ideale për monitorimin e foshnjës tuaj. Qëndroni të lidhur dhe sigurojeni mirëqenien e foshnjës tuaj me këtë monitor të besueshëm dhe miqësor për fëmijën.

Cmimi real Lek 9,500 Oferte Lek 7,100 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp