Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB

Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB

Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB
Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB

Usb 2.0 Flash Drive Xo 8 / 16 / 32 / 64 GB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB

MARKA : XO 

MODELI : FLASH DRIVE

KAPACITETI : 8 / 16 / 32 / 64 / 128GB

PERDORIMI : PER TE RUAJTUR DHE TRANSMETUAR TE DHENA

VECORI : PRODUKT CILESOR ORIGJINAL NGA XO

KJO USB MUNDESON SHPEJTESI SHKRIMI DERI NE 10MB/s DHE SHPEJTESI LEXIMI 30MB/s

MUND TE LIDHET ME NJE GAMË TE GJERE PAJISJESH ME HYRJE USB

KAPACITETE REALE DHE TE NDRYSHME SIPAS NEVOJAVE

PERMASA KOMPAKTE MUNDESOJNE LEHTESI NE TRANSPORT

MODELI
Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%