Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj. X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Gopro, SLR, Telefon etj.

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) 

MARKA : JIEYANG

MODELI : JM-801

MATERIALI : PLASTIKE + SILIKON

PERMASA : 30 x 5 x 5 cm

PESHA : 320g

PESHA MBAJTESE : 1.2 Kg

MODELE KU APLIKOHET : KAMERA GoPro , SLR , CELULAR 

VECORI : 2 NE 1 TRIPOD, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE APO KAMERAVE TE TJERA ME PESHE MAKSIMALE DERI NE 1.2Kg

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

KEMBE TE LAKUESHME PER TE VENDOSUR  NE ÇDO SIPERFAQE JO TE NJETRATSHME APO PER TA FIKSUAR NE OBJETE TE NDRYSHME PER ME SHUME QENDRUESHMERI

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT ME GJERESI 5.2 - 10.5CM

FALE MATERIALIT KUNDER UJIT MUND TE PERDORET EDHE NE AMBIENTE ME UJE APO NE KOHE SHIU

Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,400 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%