Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular

Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular

Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular
Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular

Trekembesh (Tripod) XO Me Kembe Te Lakueshme Me Drite LED Per Celular

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) 

MARKA : XO

MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E PALOSUR: 58CM

GJATESIA MAX: 73CM

MODELE KU APLIKOHET : CELULAR 

VECORI : 2 NE 1 TRIPOD, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE APO KAMERAVE TE TJERA 

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

VJEN ME DRITE LED PER FOTO OSE VIDEO PERFEKTE,

KEMBE TE LAKUESHME PER TE VENDOSUR  NE ÇDO SIPERFAQE JO TE NJETRATSHME APO PER TA FIKSUAR NE OBJETE TE NDRYSHME PER ME SHUME QENDRUESHMERI


Cmimi real Lek 5,400 Oferte Lek 4,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Selfie Stick
Oferte
Selfie Stick Me Kembe Per Tripod XO
baseus
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 26%