Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless I8 Me Tastiere Dhe Maus Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: TELEKOMANDE SMART

MODELI : i8

MENYRA E TRANSMETIMIT : 2.4GHz RF WIRELESS

BATERIA : 3 x AAA ( NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM )

DISTANCA E TRANSMETIMIT : DERI NE 10M

NUMRI I BUTONAVE : 92 BUTONA

PERMASAT : 146 x 97 x 19 MM

PESHA : 110g

NGJYRA : E ZEZE ME DRITA LED SHUMENGJYRESHE RGB

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : GJENERATA E RE E TASTIERAVE + MAUS ME FREKUENCE 2.4GHz.

DIZENJIM I VECANTE 2 NE 1, SHERBEN SI TASTIERE DHE MAUS,

PAMJE TEPER ELEGANTE DHE NDJESI PO AQ SERIOZE DHE E REHATSHME,

JU SIGURON PERDORUESVE NJE MJET UNIK DHE TE AFTE PER TE OPERUAR PAJISJET E TYRE INTELIGJENTE NE NJE MENYRE TE RE,

PERSHTATET LEHTESISHT ME TELEVIZORAT E RINJ SMART, ANDROID BOX, KOMPJUTERA, LAPTOP, TABLET ME FUNKSIONE TE SAKTA PER SECILEN,

ME ANE TE EKRANIT TE VOGEL TOUCHPAD, KONTROLLONI KURSORIN E MAUSIT DUKE E BERE JASHTEZAKONISHT TE LEHTE NAVIGIMIN NE EKRAN,

TASTIERA E PAJISUR ME 92 BUTONA TE REHATSHEM, IS NJE TASTIERE E VERTETE JU LEHTESOJN KERKIMIN APO NAVIGIMIN ME ATE TE SHKRONJAVE,

TASTIERA E NDRICUAR ME DRITA LED RGB JU MUNDESON LEHTESIM TE SHIKIMIT TE SHKRONJAVE NE ABMIENTE ME DRITE TE ULET DHE PAMJE FANTASTIKE,

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%