Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj
Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

Telekomande Smart Multifunksionale Wireless G10 Air Mouse Per Smart Tv, Android Box, Pc Etj

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: TELEKOMANDE SMART

MODELI : G10 AIR MOUSE

MENYRA E TRANSMETIMIT : 2.4GHz RF WIRELESS

KAPACITETI I BATERISE : 2 x AAA

DISTANCA E TRANSMETIMIT : DERI NE 10M

NUMRI I BUTONAVE : 47 BUTONA

PERMASAT : 145 x 45 x 23 MM

PESHA : 62g

NGJYRA : E ZEZE

KOHA : NE PERDORIM AKTIV DERI NE 3 DITE / STANDBY 7 DITE

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : GJENERATA E RE E AIR MOUSE ME FREKUENCE 2.4GHz.

DIZENJIM I VECANTE 2 NE 1, SHERBEN SI TELEKOMANDE DHE MAUS ME SENSE LEVIZJE INTELIGJENTE, 

PAMJE TEPER ELEGANTE DHE NDJESI PO AQ SERIOZE DHE E REHATSHME,

JU SIGURON PERDORUESVE NJE MJET UNIK DHE TE AFTE PER TE OPERUAR PAJISJET E TYRE INTELIGJENTE NE NJE MENYRE TE RE,

PERSHTATET LEHTESISHT ME TELEVIZORAT E RINJ SMART, ANDROID BOX, KOMPJUTERA, LAPTOP, TABLET ME FUNKSIONE TE SAKTA PER SECILEN,

ME SENSORIN E LEVIZJES, KONTROLLONI KURSORIN E MAUSIT NE AJER DUKE E BERE JASHTEZAKONISHT TE LEHTE NAVIGIMIN NE EKRAN,

GJITHASHTU SUPORTON FUNKSIONIN E KERKIMIT ME ANE TE KOMANADAVE ZANORE PER TE SHKANGUR KOMPLET VONESAT E SHKRIMIT APO KURSOREVE,

RREZET INFRA TE KUQE JU LEJOJNE TA PERDONI DHE SI TELEKOMANDE NORMALE PER TE NDRYSHUAR KANALET APO PER TU LIDHUR ME PAJISJE TE TJERA QE SUPORTOJNE KOMANDIM NGA RREZET INFRA TE KUQE ( MEDIA PLAYER ETJ )

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%