Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TAVELL PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

POZICIONI I VENDOSJES NE MAKINE : TEK VENDI I GOTES

PERMASA : 65 x 105mm

NGJYRA : E ZEZE DHE GRI

VECORI : MBAJTJA PASTER E AMBJENTEVE TE BRENDSHME TE AUTOMJETIT NUK ESHTE E LEHTE, VEÇANERISHT KUR PERDORNI AUTOMJETIN SHPESH,

DUHANPIRESIT NE VECANTI KANE NEVOJE PER NJE TAVELL TE REHATSHME DHE ESTETIKE,

PRANDAJ BASEUS KA DIZENJUAR NJE MODEL PREMIUM, LUKSOZ DHE ELEGANT,

NJE ELEMENT I TILLE PRAKTIK MUND TA BEJE BRENDESINE E AUTOMJETIT JO VETEM TE PASTER, POR DHE ESTETIKE,

PAVARESISHT NESE JENI ULUR PAS TIMONIT OSE THJESHT JENI PASAGJER, GJITHÇKA KA TE BEJE ME SIGURINE DHE KOMODITETIN,

ME KETE PRODUKT, SHKUNDJA E HIRIT TE CIGARES ESHTE E MUNDUR ME VETEM NJE DORE,

MUND TA PERDORNI ME LEHTESI  EDHE GJATE NATES FALE DRITES LED TE INTEGRUAR E CILA NDIZET AUTOMATIKISHT KUR HAPET KAPAKU DUKE JU TREGUAR SAKTESISHT VENDIN PER HIRIN DHE BISHTAT E CIGAREVE,

KETO TE FUNDIT NDOTIN BRENDESINE E AUTOMJETEVE JO VETEM NGA ANA ESTETIKE, POR GJITHASHTU DUKE LENE NJE ERE TE PAKENDSHME,

PRANDAJ TAVELLA PERDOR NJE MEKANIZEM TE FORTE MBYELLJE I CILI BLLOKON TYMIN NGA ARRATISJA DUKE E MBAJTUR AJRIN NE MAKINE TE VENTILUAR DHE GJITHMONE TE FRESKET - PER MIREQENIEN E SHOFERIT DHE PASAGJEREVE TE TIJ,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE, TAVELLA MUND TE MERRET KUDO ME VETE NE CDO AMBJENT, DUKE QENE ESTETIKE DHE MODERNE NE TE NJEJTEN KOHE

Color
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%