Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz

Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz

Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz
Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz

Tastiere Dhe Mouse Me Wireless Dhe Bluetooth Combo Remax 2.4ghz

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS + MOUSE WIRELESS

MARKA: REMAX

MATERIALI : PC + SILIKON

PERMASA : 32.20 x 15.20 x 3.10 cm

VERSIONI BLUETOOTH: V3.0

KAPACITETI I BATERISE: 500mAh

KOHA KARIKIMIT: 2 ORE

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK GAMING PER LOJRA, KOMPJUTER,

BUTONA INDIVIDUAL MEKANIK TE STANDARDIT BLU, PER PERFORMANCE MAKSIMALE DHE ZHURMEN KLIKUESE KARAKTERISTIKE,

SUPER MOUSE, ME DPI NGA 800 DERI NE 1600, ME JETEGJATESI ME SHUME SESA 3 MILION KLIKIME.

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

SILIKONI I HARKUAR PER PELLEMBEN JU MUNDESON TE LUANI PER ORE TE TERA NE REHATI MAKSIMALE DHE PA LODHJE,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN. 

Color
Cmimi real Lek 4,300
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%