Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad

Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad

Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad

Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TAPET MAUSI

PERMASAT : 23 x 20 x 20cm

MATERIALI : MIKROFIBER + GOMINE + COMFORT GEL

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, TEPER ERGONOMIK

MBESHTETESE ME XHEL KOMFORT PER TE LEHTESUAR LODHJEN E KYCIT,

MAUSI NUK DO TE KETE ASNJE PROBLEM REGJISTRIMI TE LEVIZJEVE,

SHTRESE E POSHTME E GOMUAR PER SUPORT MAKSIMAL KUNDER RRESHQITJEVE,

PERMASA PRAKTIKE PER PERDORIM KUDO DHE TRANSPORT TE LEHTE

Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 750 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%