Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-H9

MATERIALI : METAL + ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V2.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 1 x 40mm, 2 x 15mm

FUQIA E BOKSIT : 25W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz - 18KHz

NDJESHMERIA : >80db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 - 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY RRETH 60 ORE

PERMASA : 207 x 188 x 187mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  E ZEZE

VECORI :  PERMASA ELEGANTE, POR BOKS SHUME I FUQISHEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 2.1 DHE FISHE AUXI,

PAMJE FANTASTIKE MINIMALISTIKE PER CDO AMBIENT,

SUPORTON FUNKSIONIN NFC

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 10,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%