Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking

Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking

Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking
Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking

Stabilizues Kamere Remax Gimbal Me 3 Akse Dhe Smart Tracking

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

GJERESIA E TELEFONIT: 92mm (Max)

BATERIA: 4200MAH

PESHA : 500g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM : PREJ 320°

NDJESHMERIA: 92 dB

KOHA KARIKIMIT: 2.5- 3 ORE / PERDORIM 12 ORE

SUPORTON : TE GJITHE TELEFONAT SMARTPHONE si : iPhone, Samsung, Huawei etj.

VECORI : KA 3 AKSE DHE KUNDER DRIDHJEVE PER NJE VIDEO TE PASTER,

NDJEKJE AUTOMATIKE E LEVIZJES PER NJE SHKREPJE TE LEHTE,

DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE.

Cmimi real Lek 14,000 Oferte Lek 9,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Më të shitura
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%