Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse

Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse

Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse

Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT : ( I PALOSUR ) 140 x 115 x 64mm / ( I HAPUR ) 263 x 129 x 46mm

KAPACITETI I BATERISE : 4500mAh

KOHA : NE KARIKIM 2.5 ORE / NE PERDORIM 12 ORE

PESHA : 330 g

PERMASAT DHE PESHA E LEJUAR E TELEFONIT: 92mm & 300g

NGJYRA : GRI E ERRET

SUPORTON : TE GJITHE TELEFONAT SMARTPHONE si : iPhone deri tek iPhone 13 Pro Max, Samsung, Huawei etj.

VECORI : KA 3 AKSE DHE KUNDER DRIDHJEVE PER NJE VIDEO TE PASTER,

NDJEKJE AUTOMATIKE E LEVIZJES PER NJE SHKREPJE TE LEHTE,

DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE.

Cmimi real Lek 15,000 Oferte Lek 11,500 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%