Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax

Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax

Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax
Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax

Shishe Tritani Grada Ushqimore 750ml Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

MATERIALI : KAPAKU : ABS + SILIKON (GRADA USHQIMORE) TRUPI: TRITAN GRADA USHQIMORE

KAPACITETI : 750ML

PERMASA : 75MM X 95MM X 265MM

TEMPERATURA E PERDORIMIT : -20°C DERI NE 90°C

VECORI: MATERIALI TRITAN I IMPORTUAR NGA SHBA, NUK PERMBAN BISPENOL TOKSIK A

UJI I PIJSHEM I MBYLLUR NE SHISHE NUK MERR ERE

KONTROLLOHET LEHTE ME NJE DORE, PERDORIM PRAKTIK NE CDO MOMENT

LEJON RRJEDHJEN OSE JO TE UJIT ME SHTYPJEN E NJE BUTONI

MEKANIZEM MBYLLES PER TE SHMANGUR RRJEDHJE TE UJIT NGA SHTYPJA AKSIDENTALE E BUTONIT

KAPAKU KA DIZENJIM TE MIREMENDUAR PER T'U PASTUAR LEHTE
COLOR
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,700 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%