Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax

Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax

Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax
Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax

Shishe Termus 300ml Prej Inoksi Dhe Qeramike Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SHISHE TERMUS

MARKA : REMAX

MODELI : RT-BON01

KAPACITETI : 300ml

PERMASA : 60 x 60 x 180mm

MATERIALI : ABS E PASTER / INOKS SHUME CILESOR / QERAMIKE

TEMPERATURA : -10°C DERI NE 100°C

VECORI : MATERIALI SUPER CILESOR DHE HIGJIENIK PER USHQIMIN

MBYLLJE HERMETIKE QE NUK LEJON DERDHJEN E PIJES NE ASNJE RRETHANE,

KAPAKU SHUME PRAKTIK MUND TE PERDORET SI GOTE PER CDO RAST,

RUAN TEMPERATUREN E USHQIMIT APO PIJES PER NJE KOHE TE GJATE,

NGA 94°C PAS 12 OREVE ARRIN 54°C, NGA 3°C PAS 12 ORE ARRIN 12°C,

MBAHET LEHTE ME VETE DHE ESHTE SHUME PRAKTIK NE PERDORIM
Color
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,700 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%