Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR HDMI WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PORTA HYRESE : HDMI / TYPE-C

PORTA DALESE : HDMI / VGA / AUX 3.5mm

REZOLUCIONI I VIDEOS : UHD 4K 30Hz

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 35m

VECORI : TRANSMETONI PAMJE NGA TELEFONI, TABLETI APO LAPTOPI JUAJ DIREKT NE EKRAN, PROJEKTOR, TELEVIZOR NE MENYRE WIRELESS

SHIJONI PAMJE ME REZOLUCION DERI NE 4K NE NJE DISTANCE DERI NE 35m

INSTALIM SUPER I THJESHTE: LIDHNI TRANSMETUESIN ME TELEFONIN, TABLETIN OSE LAPTOPIN DHE MARRESIN ME EKRANIN DYTESOR

SUPORT PER EKRANE QE LIDHEN ME HDMI DHE VGA

VENDOSET NE PUNE ME PREKJEN E NJE BUTONI, PA DRIVERA, PA VIDA

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Cmimi real Lek 20,000 Oferte Lek 17,500 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%