Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best
Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

Set Thike Me 12 Koka Te Ndryshme Per Gdhendje Dhe Multifunksionale Best

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET THIKE 12 NE 1

MARKA : BEST

 

MATERIALI : ABS

 

VECORI : SUPER THIKE 12 NE 1 ME 12 KOKA TE NDRYSHME PER TE KAPUR KENDET ME TE VOGLA EDHE PER PRERJE PERFEKTE,

PERDORET PER GDHENDJE,

E PRODHUAR ME MATERIAL SK-5 ME PERBERJE KARBONI


Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%