Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS X
+
-
=

?
Porosit Tani

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

PERSHKRIMI I PRODUKTIT 

EMRI : SET PASTRIMI

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ABS + PC + MIKROFIBER

PERSHTATET PER : TE GJITHA LLOJET E EKRANEVE

VECORI : NESE PAJISJA JUAJ MBULOHET ME GJURMET E GISHTERINJVE, NJOLLAT OSE MBETJET E TJERA; OSE NESE JENI TE VETEDIJSHEM PER KRIJIMIN E MIKROBEVE NE EKRANIN TUAJ, ATEHERE KY SET I LEVIZSHEM PASTRIMI ANTIBAKTERIAL ESHTE PIKERISHT AJO QE JU NEVOJITET!

 NJE ZGJEDHJE E PERKRYER PER TE MBAJTUR TE PASTER DHE PA MIKROBE TE GJITHA PAJISJET TUAJA

 DUKE SHFAQUR NJE DIZAJN TE INTEGRUAR, KY AKSESOR I VOGEL DHE I LEVIZSHEM PERFSHIN NJE LENG PASTRIMI TE SPERKATSHEM  DHE NJE PJESE PASTRIMI MIKROFIBER. THJESHT SPERKATNI NE PAJISJEN TUAJ DHE ME PAS PERDORNI PJESEN MIKROFIBER PER TE PASTRUAR.

DUKE QENE SE PERMASA ESHTE E VOGEL MUND TE MBAHET LEHTE ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%