Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1

Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1

Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1
Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1

Set Karikimi Baseus: Adaptor Karikimi Me Dy Porta Per Makine + Kabell 3 ne 1

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE 

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE USB-1 : 5V / 2.4A

DALJE USB-2: 5V / 2.4A

USB1 + USB2 : 5V / 4.8A MAX

PERMASA : 59.5 x 34 x 34 mm

DALJET E KABELLIT : LIGHTNING / MICRO / TYPE-C

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

PESHA : 28g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I DRURUESHEM NDAJ PERDORIMIT, REZISTEND NDAJ RENIES DHE NXEHTESISE

SISTEM MENAXHIMI ME CIP INTELIGJENT TE DYFISHTE, SECILA PORTE KA CIP ME VETE KESHTU QE PERFORMACA E KARIKIMIT MBETET GJITHMONE E LARTE

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES QE KARIKOHET. PAJISJA JUAR MERR ENERGJI OPTIMALE PER TU KARIKUAR NE KOHEN ME TE SHKURTER PA DEMTUAR BATERINE

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER ADAPTORIN DHE PAJISJEN QE KARIKOHET

KAPJE E QENDRUESHME FALE SUSTAVE JO RRESHQITESE QE GARANTOJNE STABILITET ADEKUAT TE ADAPTORIT EDHE NE RRUGE ME GROPA, NUK KENI PERSE TE SHQETESOHENI SE MOS ADAPTORI DEL NGA VENDI PER SHKAK TE TRONDITJEVE NGA RRUGA JO E MIRE

PERSHTATET GJERESISHT MODELET E NDRYSHME TE AUTOMJETEVE, DERI ME 99% TE BAZAVE STANDARTE NDEZESE TE CIGARES

KA PANEL DIGJITAL LED KU MUND TE SHIHNI STATUSIN E KARIKIMIT ME NJE SHIKIM, CDO 5 SEKONDA NDERROHET AUTOMATIKISHT LEXIMI SIPAS NJESISE MATESE

MUND TE KUPTONI EDHE GJENDJEN E BATERISE SE MAKINES , NESE KUR E NDIZNI MAKINEN ADAPTORI TREGON VLEREN MIDIS 13.3V DHE 14.8V BATERIA E MAKINES ESHTE SUPER, NESE VENDOSNI NDONJE PAJISJE NE KARIKIM ATEHERE DUHET TE TREGOJE MIDIS 12V DHE 13.3V, NESE ZBRET POSHTE 12V DUHET T'I BENI NJE KONTROLL BATERISE SE MAKINES PER T'I PARAPRIRE NDONJE SITUATE TE PAKENDSHME

MUND TE KARIKOJE SHPEJTE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS PER CILESI DHE SIGURI

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,600 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%