Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm
Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

Rripa Magnetik XO Per Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : RRIPA PER APPLE WATCH

MARKA : XO

I PERSHTASHEM PER : APPLE WATCH 42 / 44 / 45mm

PERMASAT : PER KYÇE 130 - 250mm

MATERIALI : SILIKON + MAGNET

VECORI : MATERIAL I SHKELQYER, ME SILIKON TE ZGJEDHUR I CILI ESHTE I LEHTE DHE I BUTE,

PAMJE ELEGANTE DHE SERIOZE, PER RASTE APO PERDITSHMERI

I DIZENJUAR NE MENYRE ERGOMETRIKE QE I PERSHTATET DORES TUAJ,

I PAJISUR ME MAGNETE TE FUQISHEM PER NJE KAPJE TE MIRE, PA PASUR FRIKE NGA LEVIZJET E PAPRITURA TE PERDITSHMERISE,

VENDOSJE E LEHTE DHE E SHPEJTE,

SUPER I LEHTE DHE KOMOD, NJE ZEVENDESUES IDEAL DHE I SHKELQYER PER RRIPAT TUAJ TE VJETER.

Color
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,800 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Më të shitura
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%