Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Router Interneti WiFi Xiaomi

Router Interneti WiFi Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Router Interneti WiFi Xiaomi

Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi
Router Interneti WiFi Xiaomi

Router Interneti WiFi Xiaomi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ROUTER INTERNETI WIFI

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : ZEZE

PERMASAT : 97mm x 97mm x 222mm

SPECIFIKAT : CPU : QUALCOMM IPQ5000 DUAL-CORE A53 1.0GHz / RAM : 256MB / SISTEMI I OPERIMIT : MIWIFI ROM ( OPENWRT )

STANDARDI I WIRELESS : WIFI 6

FREKUENCA E SINJALIT : 2.4 GHz ( DERI NE 574 Mbps ) DHE 5GHz ( DERI NE 2402Mbps )

SIGURIA E WIRELESS : ENKRIPTIM WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-SAE

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 0 - 40°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 10% - 90%

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE MAGAZINIMIT / RUAJTJES : -40° - 70°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE MAGAZINIMIT / RUAJTJES : 5% - 90%

VECORI : SISTEMI RRJETE I XIAOMI OFRON MBULIM TE PLOTE
XIAOMI MESH SYSTEM AX3000 KOMBINOHET NE NJE RRJET QE OFRON MBULIM WI-FI 6 NE TE GJITHE SHTEPINE, DUKE MBULUAR DERI NE 4000 METRA KATROR HAPESIRE.

XIAOMI MESH SYSTEM AX3000 MBESHTET RRJETEZIMIN ME RRJETE ME TE NJEJTIN MODEL DHE/OSE ROUTER AX9000 PER DERI NE 10 PAJISJE GJITHSEJ. SINJALI KALON MIDIS RUTERAVE TE NDRYSHEM AUTOMATIKISHT DHE PA PROBLEME.

SISTEM RRJETE ME AFTESI VETE-RIPARUESE
NE NJE RRJET RRJETE TE KRIJUAR DUKE PERDORUR XIAOMI MESH SYSTEM AX3000, KUR ZBULOHET NJE LIDHJE DEFEKTOZE, E GJITHE ARKITEKTURA E RRJETIT RIPLANIFIKOHET PER TE SIGURUAR FUNKSIONIMIN NORMAL TE RRJETIT.

KOMPLETI RRJETE I LEHTE PER T'U PERDORUR ESHTE I ZGJUAR DHE I THJESHTE PER T'U INSTALUAR
PAKETA XIAOMI MESH SYSTEM AX3000 ESHTE E KONFIGURUAR QE NE FABRIKE, KESHTU QE NUK KERKOHET ASNJE KONFIGURIM I NDERLIKUAR DHE ESHTE GATI PER T'U PERDORUR. TANI ESHTE ME E LEHTE SE KURRE TE HYSH NE EPOKEN E INTERNETIT ME SHPEJTESI TE LARTE, PA ASNJE EKSPERTIZE TE NEVOJSHME.

FILLONI MENJEHERE DHE SHIJONI WI-FI 6 TE SHPEJTE RRUFE
XIAOMI MESH SYSTEM AX3000 OFRON FREKUENCA 2.4 GHZ DHE 5 GHZ, SECILA ME TEKNOLOGJI 802.11AX. TE DY BREZAT OFROJNE NJE SHPEJTESI TE KOMBINUAR ME VALE TE DYFISHTE DERI NE 2976 Mbps. KJO ESHTE GATI DYFISHI I SHPEJTESISE SE NJE RUTERI TIPIK AC1200. TEKNOLOGJIA 1024 QAM ESHTE GJITHASHTU ME E SHPEJTE SE 256 QAM E WI-FI 5, KESHTU QE NUK KENI NEVOJE TE PRISNI PER AKSES NE INTERNET ME SHPEJTESI TE LARTE.

GJERESIA E MADHE TE FREKUENCAVE 160 MHZ PER NJE PERVOJE TE SHKELQYER
NESE GJERESIA E FREKUENCES ESHTE SI NJE AUTOSTRADE, SISTEMET KONVENCIONALE TE TRAFIKUT ME 2 KORSI JANE GJITHMONE TE MBINGARKUAR. MEGJITHATE, ME SISTEMIN XIAOMI MESH AX3000, GJERESIA E ÇDO KORSIE DHE SHPEJTESITE NE BREZIN 5 GHZ DYFISHOHEN. SHIJONI NJE PERVOJE PERFUNDIMTARE TE QETE NE INTERNET, EDHE KUR LIDHENI ME PAJISJE TE SHUMTA.

TRANSMETIMI OFDMA ME EFIKASITET TE LARTE E BEN AKSESIN NE INTERNET ME TE QETE PER PAJISJE TE SHUMTA
TEKNOLOGJIA OFDMA LEJON RUTERAT TE PERPUNOJNE RRJEDHAT E TE DHENAVE NGA PAJISJE TE SHUMTA NE TE NJEJTEN KOHE KUR PAJISJET E MEDHA KERKOJNE TRANSMETIM TE TE DHENAVE, DUKE REDUKTUAR NE MENYRE EFEKTIVE BLLOKIMIN E RRJETIT DHE DUKE REDUKTUAR NE MASE TE MADHE VONESEN.

LIDHJE E QENDRUESHME NE INTERNET PER 254 PAJISJE NJEKOHESISHT
EPOKA E SHTEPIVE INTELIGJENTE PO SJELL NJE NUMER GJITHNJE E NE RRITJE TE PAJISJEVE TE LIDHURA NE SHTEPI. ÇDO PRODUKT XIAOMI MESH SYSTEM AX3000 VJEN ME 256 MB RAM PER T'IU PERSHTATUR MJEDISEVE TE HEREPASHERSHME KOMPLEKSE ME NJE NUMER TE MADH PAJISJESH SI MBLEDHJET FAMILJARE OSE FESTAT, NE MENYRE QE TE SIGUROHET LIDHJA DHE REAGIMI I QENDRUESHEM NE KOHE.

JO VETEM EFIKAS NE ENERGJI, POR EDHE ME I QENDRUESHEM
TEKNOLOGJIA TARGET WAKE TIME LIDHET VETEM KUR MERRET NJE SINJAL TRANSMETIMI, PERNDRYSHE MBETET NE MODALITETIN E FJETJES. KJO NE MENYRE EFEKTIVE REDUKTON KONSUMIN MESATAR TE ENERGJISE KUR LIDHENI ME PAJISJET WI-FI DHE ZGJAT JETEGJATESINE E PRODUKTIT.

NJE PERVOJE ME E THJESHTE DHE ME INTELIGJENTE E PERDORUESIT
XIAOMI MESH SYSTEM AX3000 SUPORTON KONTROLLIN INTELIGJENT NEPERMJET APLIKACIONIT XIAOMI HOME/MI HOME, DUKE THJESHTUAR KONFIGURIMIN E RRJETIT NE MENYRE QE EDHE PERDORUESIT FILLESTARE TE MUND TE AKSESOJNE LEHTESISHT RRJETET ME SHPEJTESI TE LARTE.

DIZAJN PO AQ CILESOR SA DHE PERFORMANCA
PAMJA FANTASTIKE NE NGJYRE TE ZEZE DHE FORMA KUBOIDE ME ANTENAT E FSHEHURA ME PERFORMANCE TE LARTE ME BANDE TE DYFISHTE, ARKITEKTURA TERMIKE E TIPIT KULLE, KONVEKSIONI I KANALEVE TE MEDHA DHE NGROHESI METALIK SHUME I MADH SIGUROJNE FUNKSIONIM TE QENDRUESHEM.

 

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 11,000 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%