Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus

Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus

Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus
Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus
Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus
Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus
Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus
Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus

Ring Lighter Per Makeup dhe jo Vetem e Markes Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED ME GIMBAL

MATERIALI : ABS + METAL

NUMRI I LED-EVE : 72 COPE

TEMPERATURA : 2700 - 4000K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

KENDET E RREGULLUESHME :  120° HORIZONTALISHT,  120° VERTIKALISHT POSHTE DHE LART

VECORI : NDRICIMI PERFEKT NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE RRETHORE LED TE FUQISHME PER CDO PERDORIM,

RROTULLIM 120 GRADE I UNAZES ME DRITE LED,

ME FUNKSIONIN E NDJEKJES SE FYTYRES, GIMBALI JU NDJEK DUKE VENDOSUR FOKUSIN KUDO QE TE SHKONI,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDRICIMIT TE LEDEVE.

PERDORIM ME EFIKAS I ENERGJISE, DUKE JU DHENE JETEGJATESI NE BATERI,

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%