Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax

Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax

Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax
Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax

Regjistrues Zeri Me Memorie 8gb Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : REGJISTRUES ZERI

MARKA : REMAX

MODELI : RP-1

KAPACITETI I KARTES : 8GB

KAPACITETI I BATERISE : 260mAh

KOHA : NE REGJISTRIM RRETH 13 ORE

NGJYRA : E ZEZE / GOLD

PERMASA : 91 x 29 x 8mm

VECORI : SUPORTON REGJISTRIME ZERI NE FORMATIN "MP3" DHE "MAV",

REGJISTRON PER NJE KOHE TE GJATE PA NDERPRERJE ME NJE CILESI ZERI TE LARTE FALE MIKROFONIT TE TIJ "HIGH DEFINITION",

MUND TE REGJISTROJE DHE TELEFONATA FALE FUNKSIONIT TE TIJ "LINE-IN",

JENI NE GJENDJE TE DEGJONI REGJISTRIMET TUAJA, DIREKT FALE BOKSIT TE VOGEL POR MJAFT TE FUQISHEM TE INTEGRUAR,

ME NJE BATERI LITHUIMI 260mAH, REGJISTRON PER RRETH 13 ORE DUKE JU DHENE JU FLEKSIBILITETIT E NEVOJSHEM PER CDO SITUATE

Color
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje