Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Vetura Dhe Fouristrada

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : POMPE FRYRESE

MARKA : BASEUS 

MODELI : 

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 12V

FUQIA : 120W

RRYME MAKSIMALE : 10A

PERMASA : 14 x 10.6 x 4.8 cm

KOHA E PUNES PA NDERPRERJE : RRETH 30 MINUTA

PERSHTATET PER : VETURA DHE FOURISTRADA

PRESIONI : 2.8BAR FOURISTRADA , 2.58BAR VETURA

VECORI : TERESISHT AUTOMATIKE DHE SHUME E LEHTE NE PERDORIM

PASI LIDHJA ME GOMEN DHE BURIMIN E ENERGJISE ESHTE BERE NE MENYRE KORREKTE, PERZGJIDHNI ME NJE BUTON MODELIN E AUTOMJETIT, SHTYPNI BUTONIN E FRYRJES DHE NUK KA NEVOJE TA MONITORONI, FIKET AUTOMATIKISHT SAPO TE KETE MBARUAR PROCESI I FRYRJES

E PAJISUR ME 4 DRITA LED TE NDRITSHME POSACERISHT PER PERDORIM GJATE NATES

MOTOR I CILESISE SE LARTE ESHTE I DURUESHEM DHE I FUQISHEM

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE PA JU ZENE SHUME VEND

NJE GOME FOURISTRADE PLOTESISHT E SHFRYRE MUND TE FRYHET PLOTESISHT PER RRETH 180 SEKONDA

KORDON I ENRGJISE PREJ 3m JU MUNDESON LIDHJE TE LEHTE TE POMPES ME DALJEN E ENRGJISE SE AUTOMJETIT

 

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,400 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%