Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led X
+
-
=

?
Porosit Tani

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led
Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

Peshore Multifunksionale Inteligjente Me Bluetooth Remax Dhe Me Ekran Led

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PESHORE MULTIFUNKSIONALE INTELIGJENTE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERDORET PER: BEBE DHE TE RRITUR

VECORI : PESHORE MULTIFUNKSIONALE INTELIGJENTE, E KRIJUAR ME XHAM TE TEMPERUAR 6mm PER TU MATUR,

PESHORJA MAT PESHEN TOTALE DHE LLOGARIT NE TE MASEN MUSKULARE, MASEN KOCKORE, PERQINDJEN E UJIT NE TRUP,  MASEN DHJAMORE DHE BMI, BMR.

DISPONON EKRAN LED DHE ELEKTRODA METALIKE ME SENSOR PER TE MATUR TRUPIN TUAJ,

MJAFTON TE SHKARKONI PROGRAMIN E PESHORES DHE TA LIDHNI ME TELEFONIN DHE ATY MUND TE SHIHNI CDO GJE.

Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 3,800 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%