Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus

Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus

Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus
Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus

Pastrues Ajri Me Kristale Qymyr Karboni Per Makine Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTRUES AJRI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + KRISTALE QYMYR KARBONI AKTIV

POZICIONI I VENDOSJES : TEK MBESHTETESJA E KOKES SE SHOFERIT OSE PASAGJERIT

PERMASA : 152.5 x 70 x 70mm

PESHA : 130.3g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : PASTRUES AJRI DHE NEUTRALIZUES AROMASH

PASTRUES AJRI BASEUS HEQ FORMALDEHIDIN (GAZ I DEMSHEM) NGA AMBIENTI I MAKINES EDHE NEUTRALIZON AROMAT E PAKENDSHME (P.SH NGA CIGARET OSE USHQIMET),

LARGON SMOGUN DHE MYKUN NGA AJRI. DUKE E THITHUR DHE FILTRUAR ATE ME ANE TE KRISTALE AKTIVE TE QYMYRIT KARBONI TE VECANTE, 

I SIGURTE PER FEMIJET DHE GRATE SHTATZENA,

PROUKT PRAKTIK ME PAMJE TE THJESHTE DHE PERDORIM SHUME I LEHTE,

TERHEQJE E FORTE MAGNETIKE, MBYLLET AUTOMATIKISHT, PA FORCE, ME NJE SHTYTJE TE THJESHTE,

AJROSENI DHE NGROHNI QESEN E KARBONIT NE DIELL ÇDO 1 NE 3 MUAJ PER NJE PERDORIM PREJ 2 DERI NE 3 VITESH,

HIQENI QESEN E KARBONIT PER TE PERDORUR GUASKEN E JASHTME SI NJE MBAJTESE TE VOGEL PER SENDET TUAJA PERSONALE

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,200 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%