Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX X
+
-
=

?
Porosit Tani

PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PERSHRKIMI

EMRI: PASQYRE GRIMI PORTATIVE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + XHAM

KAPACITETI I BATERIA : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM 6 ORE

PERMASA : 13.5 x 20.3 x 3.3 cm

PESHA : 215g

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PER GRA DHE VAJZA QE DUAN TE KUJDESEN PER GRIMIN

PASQYRA KA DRITA LED TE INTEGRUAR ME 3 NIVELE NDRICIMI SIPAS KERKESES TUAJ

DIZENJIM MINIMALISTIK PER TA MBAJTUR NE CANTE SA HERE QE JU DUHET

KA MBESHTETESE ME KEND TE RREGULLUESHEM

KONTROLLI I DRITES LED BEHET ME PREKJE

BATERIA E RIKARIKUESHME , BENI DRITE DERI NE 6 ORE RRESHT NE CDO RAST NEVOJE

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%