Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED

Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED

Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED
Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED

Pasqyre Grimi Portative Me Drite LED

PERSHRKIMI

EMRI: PASQYRE GRIMI PORTATIVE

MATERIALI : ABS + XHAM

KAPACITETI I BATERIA : 2000mAh

PERMASA : 36 x 23 x 19 cm

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PER GRA DHE VAJZA QE DUAN TE KUJDESEN PER GRIMIN

DRITA LED TE INTEGRUAR ME 3 NGROHTESI, NIVEL NDRICIMI TE REGULLUESHEM SIPAS KERKESES TUAJ

KEND I RREGULLUESHEM 180°

3 PASQYRA TE NDRYSHME ME NIVELE TE NDRYSHME ZMADHIMI

DIZENJIM MINIMALISTIK PER TA MBAJTUR NE CANTE SA HERE QE JU DUHET

KA MBESHTETESE ME KEND TE RREGULLUESHEM

KONTROLLI I DRITES LED BEHET ME PREKJE

BATERI E MADHE E RIKARIKUESHME

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Drita LED
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 6 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 10,000 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 17%