Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V
Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

Pajisje Per Saldim Me Ajer Best 220V

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER SALDIM ME AJER

MARKA : BEST

FUQIA: 1000WAT

VOLTAZHI: 220V

TEMPERATURA: NGA 100 DERI NE 500 GRADE

PESHA: 3.65KG

VOLUMIT AJRIT: 1.2L / MIN

PERMASAT: 188 x 245 x 135 mm

VECORI: NJE NJESI QENDRORE PER SALDIM ME AJER ME FUQI 1000WAT,

E KRIJUAR PER PAJISJET ME PROTOKOLLET SMD, 

PERDORET PER TE THARE, LARGUAR NGJYREN, PER TE SHKRIR, PER TE NGROHUR EDHE PER DIZINFEKTIMIN E VENDIT.

 

 

 

Cmimi real Lek 38,000 Oferte Lek 34,000 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%