Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best
Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

Pajisje Per Heqje Dhe Riparim Te Xhamave Te Telefonave Dhe Jo Vetem Me Vakum Best

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER HEQJE DHE RIPARIM TE XHAMAVE

MARKA : BEST

VOLTAZHI: 220V / 110V

VECORI: PERDORET PER CDO TOUCH SCREEN TE TELEFONAVE CELULAR POSHTE 12 INCH,

VJEN E GJITHA NE 1 MAKINERI TE TERE, ME KOMPRESOR TE INSTALUAR,

GJITHSHKA BEHET ME 1 BUTON TE VETEM, 

PAJISJA BEN PER JU TE GJITHE PUNEN E KERKUAR,

E THJESHTE PER TU PERDORUR, CILESIA DHE MATERIALI ME I MIRE,

 

 

 

Cmimi real Lek 85,000
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%