Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave

Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave

Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave
Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave
Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave
Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave
Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave

Pajisje 2 Ne 1 Me Saldues Metalik Dhe Ajer Te Ngrohte Per Riparimin E Telefonave

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER RIPARIMIN E TELEFONAVE

MARKA : YAXUN

FUQIA: 170W

VOLTAZHI: 220V

TEMPERATURA: NGA 200 DERI NE 480 GRADE

PESHA: 5KG

PERMASAT: 7.5" x 5.4" x 9.6", 185mm x 125mm x 245 mm

VECORI: ME GAME TE GJERE TE TEMPERATURES DHE GRADIM TE PRESIONIT TE AJRIT,

PRESIONI I AJRIT VAZHDON PER NJE KOHE TE GJATE NE BAZE TE KERKESAVE TUAJA,

VJEN ME 2 APARTE DIGJITALE PER TE MATUR TEMPERATUREN, E PAGABUESHME,

PERDORET PER CDO LLOJE TELEFONI,

 

 

 

Cmimi real Lek 10,500 Oferte Lek 9,500 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%