Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

MARKA : XO

MATERIALI : PC ( TRUPI I ORES ) + TPU ( RRIPI )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA E EKRANIT: 1.28INC

REZOLUCIONI I EKRANIT : 240 x 240px

PERMASA E ORES : 46 x 46 x 11mm

GJATESIA E RRIPIT : 260mm

LIDHJE : BLUETOOTH + APLIKACIONI PERKATES

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

KAPACITETI I BATERISE : 200mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / STANDBY RRETH 9 DITE

VECORI :DIZENJIM ELEGANT DHE MODERN, ME NJE SHUMELLOJSHMERI KOMBINIMESH TE PERSONALIZUARA, PAMJE E RE SA HERE TE DESHIRONI,

ORA XO NUK ESHTE THJESHT NJE ORE INTELIGJENTE, AJO KA PERSONALITETIN E SAJ UNIK, FALE APLIKACIONIT PERKATES, PERSONALIZIM I WALLPAPER-IT TE ORES PER T'JU PERSHTATUR GJITHMONE STILIT TUAJ ESHTE ME I LEHTE SE KURRE,

EKRANI KRISTAL I PASTER 1.28 INC ME NGJYRA PERFEKTE DHE PREKJE PER KONTROLL TE MENJEHERSHEM ESHTE PIKA ME E FORTE E ORES XO, GJITHE INFORMACIONI QE JU DUHET, TE ORGANIZUAR NE NJE AMBIENT,

BLUETOOTH 5.0 MUNDESON NJE LIDHJE TE FORTE DHE TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67 JU DHURON SIGURI NE CDO AMBIENT TE MUNDSHEM NGA DJERSA GJATE AKTIVITETEVE SPORTIVE DHE PIKAVE TE SHIUT, DERI TEK LARJA E DUARVE DHE NOTI,

ORA XO MUND TE BEHET TRAJNERI JUAJ PERSONAL SHUME LEHTE FALE MENYRAVE TE SHUMTA TE SUPORTUARA PER STERVITJE DHE USHTRIME, MES TE CILAVE MUND TE PERMENDIM: VRAP, ECJE, CIKLIZEM, ALPINIZEM, SPORT, YOGA, NOT ETJ.

PAVARESISHT NESE JENI BRENDA APO JASHTE, ORA XO MBAN SHENIM CDO INFORMACION TE DOBISHEM RRETH JUSH, PER JU.

NUMERIMI I HAPAVE, RRAHJET E ZEMRES, GJUMI, QENDRIMI I ULUR, KILOMETRAT E PERSHKUAR, OKSIGJENI NE GJAK, PRESIONI DHE TENSIONI I GJAKUT ETJ. JANE DISA PREJ TYRE.

MONITORIMI I RRAHJEVE TE ZEMRES
E PAJISUR ME NJE SENSOR PPG, ORA MUND TE ZBULOJE ME SAKTESI RRAHJET E ZEMRES SUAJ ME VETEM NJE PREKJE.

AJO GJITHASHTU MUND TE RUAJE TE DHENAT TUAJA TE RRAHJEVE TE ZEMRES GJATE PUSHIMIT PER 30 DITE PER TE NDIHMUAR NE MONITORIMIN E NDRYSHIMEVE AFATGJATA TE RRAHJEVE TE ZEMRES.

MONITORIMI I GJUMIT
ANALIZONI CILESINE E GJUMIT TUAJ DUKE REGJISTRUAR ORET E FJETURA PER TE NDIHMUAR NE RUAJTJEN E NJE RUTINE TE MIRE GJUMI.

FRYMEMARRJE
KRYENI USHTRIME TE FRYMEMARRJES TE DREJTUARA PER 1 DERI NE 5 MINUTA ME NJE RITEM TE CAKTUAR PER TE LEHTESUAR STRESIN NE ÇDO KOHE DHE KUDO.

TE DHENAT DITORE TE SHENDETIT ME NJE SHIKIM
ORA REGJISTRON TE DHENAT TUAJA DITORE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, STERVITJES DHE GJUMIT, DUKE U SIGURUAR QE TE JENI TE INFORMUAR MIRE PER GJENDJEN TUAJ SHENDETESORE.

JETEGJATESIA E BATERISE JU OFRON PERDORIM DERI NE 7 DITE DUKE KURSYER VESHTIRESINE E KARIKIMIT TE PERDITSHEM.

FUNKSIONE ME PRAKTIKE NE KYÇIN TUAJ TE DORES
REGJISTRIMET DITORE TE KALORIVE TE DJEGURA, NUMERIMIT TE HAPAVE DHE KOHES QE KENI QENDRUAR NE KEMBE.

SHIKONI NE ÇAST TELEFONATAT, MESAZHET ME TEKST DHE NJOFTIMET E APLIKACIONEVE.

KONTROLLONI MUZIKEN DUKE E MBAJTUR TELEFONIN NE XHEP.

SINJALIZIMET JOAKTIVE PER T'JU KUJTUAR TE QENDRONI AKTIV.

APLIKACIONE TE TJERA KRYESORE PERFSHIJNE:

KALENDAR
GJETJA E TELEFONIT
RAPORTI I MOTIT
ZILE ALARM
KRONOMETER
KOHEMATES

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID 4.4+ DHE IOS 9.0+

Color
Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
xo
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 8,500 Ulje 24%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 30%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 7,500 Cmimi real Lek 8,800 Ulje 15%