Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa

Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa

Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa
Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa

Ore Inteligjente Me Bluetooth Business Smart Watch Me Ekran Te Plote 1.58 Inç + 3 Rripa

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

MARKA : KALOBEE

MATERIALI : ALIAZH ZINKU

RRIPI:  1x LEKURE + 1 x SILIKON + 1 x METAL

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE / FLORI

PERMASA E EKRANIT: 1.58 INC

LIDHJE : BLUETOOTH

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

KAPACITETI I BATERISE : 400mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 DITE

VECORI : DIZENJIM ELEGANT DHE MODERN ME XHAM AMOLED,

BLUETOOTH 5.0 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP68,

E PAJISUR ME BUSULLE DHE MATES TE PRESIONIT BAROMETRIK PER ORIENTIM GJATE UDHETIMEVE NE NATYRE,

EKRANI KRISTAL I PASTER 1.58 INC ME NGJYRA PERFEKTE DHE PREKJE PER KONTROLL TE MENJEHERSHEM ESHTE PIKA ME E FORTE E ORES, GJITHE INFORMACIONI QE JU DUHET, TE ORGANIZUAR NE NJE AMBIENT,

ME 3 RRIPA TE NDRYSHEM QE U PERSHTATEN SHIJEVE TUAJA PER CDO RAST,

SHERBIMET INTELIGJENTE PERFSHIJNE: MATJE TE SAKTE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, TE HAPAVE TE ECUR, OREVE TE GJUMIT, TE KALORIVE TE HUMBURA, DISTANCES SE PERSHKRUAR ETJ.

SHIKONI NE ÇAST TELEFONATAT, MESAZHET ME TEKST DHE NJOFTIMET E APLIKACIONEVE.

TELEFONATA HYRESE DHE DALESE NEPERMJET BLUETOOTH-IT,

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID DHE IOS

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 3,900 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
xo
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 8,500 Ulje 24%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 30%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 7,500 Cmimi real Lek 8,800 Ulje 15%