Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines
Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

Numerator Telefoni Baseus Qe Vendoset Ne Kroskotin E Makines

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : NUMERATOR TELEFONI

MARKA : BASEUS

MODELI : TEMPORARY PARKING NUMBER PLATE

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 150 x 13.5mm

VECORI : PRODUKTIT ORIGJINAL BASEUS,

NUMERATOR PER CDO RAST, PARKONI ME TE SIGURT DHE TE QETE,

MATERIAL I ZGJEDHUR NGA ALIAZHI I ALUMINIT SPECIAL, 

KEND VENDOSJEJE 30° PER FUSHEPAMJE TE DUKSHME SI LARG DHE AFER,

KAPAK ME RRESHKITJE KUR NUK DONI TA PERDORNI,

REZISTENTE NDAJ TEMPERATURAVE TE LARTA APO TE ULETA, RREZEVE TE DIELLIT DHE LAGESHTIRES,

INSTALIM I THJESHTE DHE SHUME PRAKTIK, ME ADEZIV QE NUK LE SHENJE NE KROSKOT,

E PERSHTATSHME PER PERDORIM TE PERDITSHEM NE MAKINE,

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,300 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%