Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus

MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus

MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus
MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus

MP3 Solar me Bluetooth 5.0 Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5m

GJATESIA E KABELLIT : 45 - 120 cm

VECORI : CILESI E LARTE, TRANSMETIM AUDIO ME QARTESI KRISTAL

PERMASE E VOGEL QE NUK ZE VEND

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONTA GJATE NGARJES SE MAKINES

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAJISJET ME PORTE AUX 3.5mm

PERDORET SHUME LEHTE, NUK KA NEVOJE PER INSTALIM TO NDONJE PROGRAMI

PRODUKT SHUME PRAKTIK QE GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 3,800 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%