Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt

Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt

Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt

Mini Trekembesh (Tripod) Per Telefon Baseus Me Drite LED Per Ndricim Perfekt

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC +METAL

FUQIA: 15W

INPUTI: 5V / 2A

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : SMARTPHONES

VECORI : PJESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN 

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

RROTULLIM PREJ 360 GRADE, 

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

E PAJISUR ME DRITE LED PER VIDEO PROFESIONALE.

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 3,600 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%