Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 6l Baseus Per Te Gjitha Stinet

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI FRIGORIFER PORTABEL

MARKA : BASEUS

PERMASA : 300 x 250 x 250mm 

FUQIA : FTOHJE 45W / NGROHJE 38W

KAPACITETI: 6L

VENDET KU MBAHET: KUDO QE KA ENERGJI PER TA VENDOSUR NE PUNE

NGJYRA : ROZE

VECORI : PERDORET SI PER VERE ASHTU EDHE PER DIMER, 

FUQI E MADHE FTOHESE PREJ 45W PER TE MBAJTUR USHQIMET DHE PIJET TUAJA TE FRESKETA,

E POSACME DHE PER DIMER FALE FUQISE SE MADHE NGROHESE PREJ 38W

KOMPAKTE DHE ME DIZENJIM PERFEKT, PERMIRESON CILESINE E JETES,

PERMASA TE VOGLA DHE ZHURME OPERIMI TEPER E VOGEL, 

FRIGORIFERI NUK NDIKOHET NGA TEMPERATURAT E JASHTME,

PERDORET DHE SI MBAJTESE OBJEKTESH, PRANDAJ PERFSHIHET NJE TAPET GOME PER PJESEN E SIPERME,

KAPACITETI 6L PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT DITORE TE CDO KUJT.

Color
Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,200 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%