Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L

Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L

Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L
Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L

Mini Frigorifer Portabel Baseus 13L

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI FRIGORIFER PORTABEL

MARKA : BASEUS

PERMASA : 440 x 292 x 2880mm 

PESHA : 5.2kg

FUQIA : 67W

KAPACITETI: 13L

TEMPERATURA : 15°C ME E ULET SE AMBIENTI

NGJYRA : ROZE

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 0 - 40°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 10% - 80%

VECORI : PERDORET SI PER VERE ASHTU EDHE PER DIMER, 

PERFEKTE PER PRODUKTET E MAKIAZHIT APO PARFUMET TE CILAT NDIKOHEN LEHTE NGA NDRYSHIMET NE TEMPERATURE DHE LAGESHTI,

KOMPAKTE DHE ME DIZENJIM PERFEKT, PERMIRESON CILESINE E JETES,.

PASQYRE ME DRITE LED PRAKTIKE NE DEREN E FRIGORIFERIT PER TU PARE DIREKT GJATE APLIKIMIT TE MAKIAZHIT,

FRIGORIFERI NUK NDIKOHET NGA TEMPERATURAT E JASTHME,

ZHURME TEPER E ULET PER TE MOS JU SHQETESUAR FARE,

HAPESIRA TE CAKTUARA DHE TE NDARA LEHTE,

PERDORET SI NE MAKINE ASHTU EDHE NE SHTEPI,

KAPACITETI 13L PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT DITORE TE CDO KUJT.

Cmimi real Lek 23,000 Oferte Lek 16,500 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%