Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo

Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo

Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo
Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo

Mini Boks Me Bluetooth Speaker Me Ze Inteligjent Si Aleksa Xo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI BOKS BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : v4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACIETI I BATERISE : 1500mAH 

FREKUENCA : 100Hz -18kHz

DISTANCA: 10m

SUPORTON: TF CARD / ZE INTELIGJENT

PESHA: 245g

KOHA: 14 ORE MUZIKE / NE KARIKIM 5 ORE / STANDBY 180 DITE

NGJYRA: ZEZE / BARDHE

VECORI : SUPER BOKS ME BLUETOOTH ME AUDIO 3D, CILESI E LARTE MATERIALI,

CILESIA E LARTE E ZERIT NE NJE DISTANCE DERI NE 10m, ME ZE INTELIGJENT,

VJEN ME 2 NGJYRA TE NDRYSHME PER CDO SHIJE. TE ZEZE, TE BARDHE

E MERRNI KUDO ME VETE, I LEHTE, PRAKTIKE DHE SHUME ELEGANT,

VJEN ME FISH KARIKIMI 3.5mm, DHE I THJESHT PER TU PERDORUR,

E MERRNI ME VETE KUDO QE JENI, MJAFTON TA LIDHNI ME BLUETOOTH EDHE SHIJONI CDO MOMENT NEN TINGUJT E MUZIKE POR, EDHE NE NJE DIALOG ME ZERIN INTELIGJENT TE PAJISJES.

 

Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 3,000 Ulje 6%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%