Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE KUFJESH AIRPODS

MARKA : VPG

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PAMJE MAHNITESE PLOT SHKELQIM,

MBROJTJE GJITHPERFSHIRESE 360° KUNDER GERVISHTJES, RENIES APO DEMTIME TE TJERA NGA PERDORIMI I PERDITSHEM,

MUND TE KARIKONI KUFJET AIRPODS ME WIRELESS OSE ME KABELL,

PERSHTATJE E PLOTE AUTENTIKE DHE MODELIM PRECIZ NE RAPORTIN 1:1 ME KASEN ORIGJINALE

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,500 Ulje 12%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
baseus
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Mbajtese Laptopi Metalike Me Adaptor HUB Te Integruar
orico
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%