Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus

Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus

Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus
Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus

Mbeshtetese Qafe E Klasit Te Pare Per Makine Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBESHTETESE QAFE

MARKA : BASEUS 

MODELI :

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : LEKURE + ALIAZH ALUMINI

PERMASA : PERPARA : 270 x 123mm   ANESORE: 180 x 123mm


VECORI : MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT ME DIZENJIM ERGONOMIK DHE I REHATSHEM

INSTALOHET SHUME LEHTE DHE PERSHTATET ME 99% TE MODELEVE TE MAKINAVE

DIZENJIM UNI ME DY SYSTA ELASTIKE DHE SFUNGJER MEMORY PER ZBUTJEN E TRONDITJES GJATE  UDHETIMIT

LEKURE EKOLOGJIKE QE PASTROHET VETEM NJE LECKE TE NJOME PA PATUR NEVOJE TE HIQNI MBESHTETESEN NGA SENDILJA

NUK FORMON RRUDHA EDHE PAS 100000 PALOSJEVE

REHATIA ME ZERO PRESION NJESOJ SI EKSPERIENCA E KLASIT TE PARE

OFRON MESHTETJEN IDEALE TE QAFES DHE MBRON RRUAZAT E QAFES SIDOMOS NE UDHETIMET E GJATA

SHIJONI GJUMIN NE MAKINE FALE PALOSJES SE DUHUR PER T'I DHENE QAFES DHE KOKES GJITHE MBESHETJEN E NEVOJSHME

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,300 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%