Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE

MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE X
+
-
=

?
Porosit Tani

MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE

MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE
MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE

MBESHTETESE QAFE E KLASIT TE PARE MEMORY BASEUS ME 2 KOMPRESA SHTESE

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBESHTETESE QAFE

MARKA : BASEUS

NGJYRA : GRI

MATERIALI : MATERIAL MEMORY

PESHA: 340g

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT ME DIZENJIM ERGONOMIK DHE I REHATSHEM,

ME KUJTES MEMORY PER NJE RELAKSIM TE PLOTE,

JU LIRON NGA DHIMBJET E QAFES, NUK FORMON RRUDHA

REHATIA ME ZERO PRESION NJESOJ SI EKSPERIENCA E KLASIT TE PARE

OFRON MESHTETJEN IDEALE TE QAFES DHE MBRON RRUAZAT E QAFES SIDOMOS NE UDHETIMET E GJATA,

PORTABEL DHE E LEHTE TE MERRET KUDO

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%