Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO ) X
+
-
=

?
Porosit Tani

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBESHTETESE CELULARI

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

PESHA : 8g

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

PERSHTATET PER : KARIKUES WIRELESS XO

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 UNIK DHE SHUME PRAKTIK,

MBAN TELEFONIN DHE KARIKUESIIN WIRELESS XO NE VEND PER KARIKIM TE PANDERPRERE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME SIPERFAQE TAKIMI QE NUK GERVISHT PAISJEN,

RROTULLOHET 90° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMT,

PERSHTATET ME TE GJITHA MODELET E TELEFONAVE ( OSE SERINE E IPHONE 12 BASHKE ME KARIKUESIN WIRELESS XO )

COLOR
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 500 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%