Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus

Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus

Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus
Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus

Mbeshtetese Celulari E Palosshme Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBESHTETESE CELULARI

MARKA : BASEUS

NGJYRA : E ZEZE

MATARIALI : ABS + PC

PERMASAT : 62 x 26.3 x 4mm

PESHA : 3.5g

PERSHTATET ME : PAJISJE NGA 5.4"

VECORI : DIZENJIM PER TE LEHTESUAR PERDORIMIN E CELULARIT ME NJE DORE,

FUNKSION MBESHTETES PER TE FIKSUAR CELULARIN NE TAVOLINE,

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE SHUME PRAKTIKE,

NUK PENGON KARIKIMIN WIRELESS,

SIPERFAFQE E LEMUAR DHE ME SHKELQIM QE JEP NDJESI TE REHATSHME GJATE PERDORIMT

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,400 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%