Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus

Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus

Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus

Mbajtese Universale Celulari Per Makine Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : MAGNET / METAL / SILIKON/

PERSHTATET PER : PAISJET 4.7 DERI NE 6.4 INÇ

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI NGJITES NUK E DEMTON SIPERFAQEN MBI TE CILEN VENDOSET

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN

Color
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,300 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%