Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus

Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus

Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus
Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus

Mbajtese Telefoni Sportive Krahu Me Prekje Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI SPORTIVE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

PERMASA E MBAJTESES : PER PAISJE DERI NE 4.7 INÇ

MATERIALI : NEJLON I CILESISE SE LARTE

NGJYRA : E ZEZE / E GJELBER

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER LAGESHTIRES DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME

SHIRIT REFLEKTIV PER TE RRITUR SIGURINE NE PERDORIMIN GJATE NATES

VEND PER LEKE, KARTE ID DHE KREDITI

GJATESI RRIPI E RREGULLUESHME NE PERSHTATJE ME MADHESINE E KRAHUT, DIZENJIM KUNDER RRESHQITJES PER QENDRUESHMERI GJATE PERDORIMIT

VENDALJE E POSACME PER KUFJE DHE PORTEN E KARIKIMIT

MBULESA E TEJDUKSHME E EKRANIT ESHTE ME PREKJE KESHTU QE MUND TE PERDORNI TELEFONIN PA E NXJERRE NGA MBAJTESJA

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%