Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI E LAKUESHME

MARKA : REMAX

MODELI : RM-C27

PERSHTATJA : PER PAISJET 4-10 INÇ (TELEFONA / TABLETA)

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT,

VARET NE QAFE OSE BEL PER LEHTESI SHIKIMI APO PERDORIMI TE PAISJES,

LIRONI DUART DHE SHIJONI ME SHUME INTERAKTIVITETIN ME PAISJEN TUAJ,

FLEKSIBEL DHE ME KEND TE RREGULLUESHEM E RROTULLIM 360°,

SHKUME E TRASHE DHE E BUTE KUNDER TRONDITJES MBRON MUSKUJT NGA DEMTIMI APO IRRITIMI,

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I TELEFONIT NE CDO VEND DHE CDO KOHE

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%