Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER TAVOLINE

MATERIALI : ALUMIN

PERMASA : 67x112x26mm

PESHA : 193g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI :  MODELIM GJEOMETRIK TRE-DIMENSIONAL SHERBEN SI MBAJTESE DHE SI ORNAMENT ZBUKURIMI

DIZENJIMI I BOSHTIT TE RROTULLIMIT MUNDESON RREGULLIMIN E KENDIT PER NJE OPERACION ME FLEKSIBEL,

RROTULLIM DERI NE 315 GRADE,

E NDERTUAR NGA ALIAZH ALUMINI METALIK, PER NJE CILESI MAKSIMALE,

KONTAKTE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES, VENDOSJE E QENDRUESHME E MBAJTESES DHE E TELEFONIT,

VEND I REZERVUAR PER FISHEN E KARIKIMIT,

DIZENJIM I POSACEM PER KAPJEN E KABLLOVE,

HAPESIRE MBAJTESE PER SENDE TE VOGLA,

PAMJE MODERNE LUKSOZE DEKORATIVE

Color
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,300 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%