Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRA

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + ALIAZH ZINKU

HYRJE : 5V / 1A

KAPACITETI I BATERISE : 2500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM RRETH 2-3 ORE

PERMASA : 15.6 x 11.3 x 3.8 cm

PESHA : 115g

PERSHTATET PER : TELEFONA 4.5 - 6.1INÇ

VECORI : PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV ME FRESKUESE JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE PER REHATI GJATE LOJES PA U NXEHUR TELEFONI

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE

SHMANG LODHJEN E DUARVE DHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE

KEMBEZE PER TE MBAJTUR TELEFONIN NE TAVOLINE 

SILIKON I PA RRESHQITSHEM PER SIGURINE E TELEFONIT

BATERI E JASHTME PER EMERGJENCE GJATE LOJES

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,700 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900